S hlubokým zarmoucením a velkou bolestí v srdci, oznamujeme, že v neděli 30.3. 2008 nás opustil náš kamarád ROMAN TÓTH ze Staré Vsi u Bílovce, který podlehnul závažným zraněním při srážce s druhým motorkářem.

Celá nešťastná událost se odehrála na sjezdovce bývalého lyžařského areálu FOGL ve Staré Vsi a vyžádala si nejkrutější daň na jednom z nás.

Tento teprve osmadvaceti letý kluk nebyl žádným profi závodníkem , ani extra střelcem, avšak byl jedním z nás, kterým koluje v žilách stejná krev. Dovoluji si proto vyzvat všechny z řad enduristů, krosařů i cesťáku k uctění jeho památky, tuto sobotu v 10 hodin ráno v Bílovci.

Sraz všech kamarádů, známých i neznámých motorkářů je v 10. 00 hod na čerpací stanici SHELL-MOTOBAR u HANKY, na okraji Bílovce, odkud se po sléze pomalým tempem všichni na motorkách přemístíme k obřadní síni, vzdálené jen několik set metrů od SHELLky, kde mu naposled nahlas zazní zvuk všech našich strojů. Odtud v poklidném tempu budeme pokračovat spanilou jízdou, na samotné místo nehody ve Staré vsi, vzdálené cca 4 km, kde zapálíme svíčky a definitivně se tak na vždy rozloučíme s naším kamarádem.

O celé akci je informována i místní stanice PČR, která patrně bude i dohlížet nad hladkým průběhem vyjížďky, takže krosové motorky i soutěžní endura mají požehnáni k jízdě po místních komunikacích.
Dodržujte pravidla provozu a vyvarujte se zbytečným potížím, celá akce se ponese ve velmi tichém a poklidném duchu. Jménem všech přátel a kamarádů se budeme těšit velké účasti z Vašich řad, bohužel při takovéto tragické a smutné události.

Dávejte všichni na sebe pozor a buďte maximálně obezřetní při každé jízdě, ať už v terénu, nebo jen na cestách, vidíte jak snadno a rychle může vyhasnout život kohokoli z nás, byť zdánlivě banální chybou.

S pozdravem a přáním světlejších zítřku zdraví Mario Rybář a kolektiv přátel.
Případné info na tel. 608806025

*******
>>Zdroj: www.motobaruhanky.com<< .>