Micah True (10. 11. 1953 – 27. března 2012) se narodil jako Michael Randall Hickman, ale známý je spíš pod indiánským jménem Caballo Blanco (Bílý kůň). Byl to běžec (ultramaratonec) a profesionální boxer ve střední váze.

Caballo se stal ve světě známým po vydání knihy Born to Run.

Caballo zasvětil život indiánům z kmene Tarahumara. V roce 2003 uspořádal první ultramaraton pro zachování jejich kultury a dědictví. V roce 2006 dostal nápad, že by mohl porovnat nejlepší ultramaratonce světa s Tarahumary.

Zemřel 27. března 2012 při běhu v divočině v jihozápadním Novém Mexiku. Více než tucet záchranných týmů včetně psů, koní, vrtulníku i dvou civilních letadel se zapojilo do hledání Caballa Blanca, i když šance na jeho nalezení byly minimální. Do hledání se zapojili i nejznámější ultraběžci jako je Scott Jurek, Kyle Skaggs a další, kteří měli tu čest závodit v Měděných kaňonech. Záchranné týmy pročesávaly širokou oblast, ale dlouho bezúspěšně. Až po čtyřech dnech bylo nalezeno jeho tělo bez zjevných známek zranění. El Caballo Blanco zemřel pravděpodobně na selhání srdce ve věku 58 let.